Burak Otomatik Kepenk Olarak ; Bizim ve şirketimizin birinci hedefi müşteri memnuniyeti sağlamak ve verdiğimiz hizmetin daima arkasında olmak olmuştur ve olacaktır. Bunun için verdiğimiz hizmet sonunda müşteriye sunduğumuz teknik destek ve 7/24 servis olanaklarımız bu hedefin en güzel kanıtları olmuş ve olmaya devam edecektir.
Sürekli değişen ve gelişen Pazar şartlarında, tüketicinin de talepleri göz önünde bulundurulduğunda, üretimde kullanılan hammaddenin kaliteli olması yetmiyordu. Bu amaçla kalite ve kalitenin devamı için yoğun emek harcama girişiminde ısrarcı olduk. Hiç şüphesiz ki bunda deneyimli teknik personelimizin, üretimin en başından en sonuna kadar aşama aşama, kontrol ve takibinin de büyük katkısı oldu. Gelinen bu noktada firmamız belki “El emeği, göz nuru” deyiminin tam manasıyla yerini bulduğu ürün ve hizmetler ortaya koydu. Sektörümüzde üretim ve montaj esnasında harcanan emeğin bu denli önemli oluşu ve zaman içinde bunun pozitif sonuçlarının görülmesi, firmamızın sloganı olmuştur.
“ Kaliteye güven, emeğe inançla başlar.”
Yükselmek ve büyümesinin en önemli unsurunun sizlere kaliteli hizmet sunarak yüksek seviyede müşteri memnuniyeti sağlamak olduğunun bilincindeyiz. Bizimle çalışırken, zamanınızı en verimli şekilde kullanarak memnun edici sonuçlara ulaşabilirsiniz.
Sahip olduğu güçle “Önce hizmet, sonra güven” sloganıyla %100 müşteri memnuniyeti kazanmıştır.